seo optimizacija

SEO optimizavimas

SEO optimizavimas yra tiesiausias kelias į Jūsų verslo sėkmę internetinėje erdvėje. Tikslingai didinant tinklapio žinomumą Google paieškoje ir pritraukiant tikslinę auditoriją didėja Jūsų pardavimai.

Skaityti daugiau

Profesionali SEO optimizacija

Atliekant SEO optimizacijos darbus tinklapis tampa ne tik draugiškas paieškos sistemoms, bet ir pačiam vartotojui.

SEO paslaugos

Tai tinklapio turinio, struktūros ir programinio kodo seo optimizavimas pagal raktinius žodžius.

Turinio kūrimas

Kuriame atitinkantį Google paieškos algoritmų reikalavimus turinį tinklapiams. Rašome SEO tekstus.

Vidinė optimizacija

Atlikdami SEO procesus kas mėnesį pateikiame vidinių tinklapio rekomendacijų paketus prioriteto tvarką ir paraleliai vykdome išorines SEO paslaugas.

SEO Konsultacijos

Konsultacijos apie SEO bei el. pardavimus, kurios yra orientuotos į tikslinių vartotojų – potencialių pirkėjų, pritraukimą per Google paieškos sistemą.

Duomenų analitika

Mes atliekame išsamius rinkos seo tyrimus ir svetainių auditus, norėdami rasti paslėptas galimybes – o Jūs gaunate aiškumą ir verslo kryptį.

SEO Strategija

Remdamiesi tyrimais ir Jūsų verslo tikslais mes sukuriame ilgalaikio augimo strategiją, kad Jūs pasiektumėte savo tikslinius pirkėjus.

Kas yra
SEO optimizavimas

Paieškos sistemų optimizavimas

Tikriausiai daugumoje interneto šaltinių jau radote SEO apibrėžimą – optimizavimas paieškos sistemoms (angl. Search Engine Optimization).

Kalbant paprasčiau – SEO paslaugas galima apibūdinti, kaip veiksmų rinkinį, kai kuriais atvejais netgi tinklapio diagnostiką ar „remontą“, po kurio Jūsų tinklapio kokybė atitinka Google paieškos algoritmų, Vartotojo patirties kriterijus, o darbas su išoriniu SEO optimizavimu nuolatos kelia ir palaiko tinklapio matomumą pirmame Google paieškos puslapyje.

Svarbu suprasti, kad SEO, tai nėra vienkartiniai veiksmai, kurie iškart iškels svetainę į pačias google paieškos aukštumas. SEO labiau tiktų apibūdinti, kaip procesą, kuomet yra tęstinumas, darbai ir veiksmai vykdomi kiekvieną mėnesį, kurių tikslas yra iškelti svetainės puslapius, būtent pagal jiems aktualius raktažodžius kuo aukščiau paieškos sistemų rezultatuose. Taip siekiama ne tik tapti lengviau randamiems paieškoje, tačiau ir pritraukti daugiau susijusių lankytojų į svetainę, kurie turi didelę tikimybę konvertuotis ir atnešti jūsų svetainei naudos, tokios, kaip registracija, užsakymas ar naujienlaiškio prenumerata.

Siekiant efektyvaus internetinių svetainių optimizavimo labai svarbią dalį sudaro kokybiškas unikalus turinys, teisingai parinkti raktiniai žodžiai, bei iš kitų svetainių ateinančios nuorodos, kurių pagalba svetainės autoritetas didinamas. Svetainės optimizavimas paieškos sistemoms palyginus dar gana naujas ir neseniai pradėtas naudoti mokslas. Lietuvoje SEO svarba ir mokymasis jį pritaikyti prasidėjo maždaug 2006 metais, prireikė dar poros metų kol atsirado įmonės teikiančios svetainių optimizavimą paieškos sistemoms, bei savarankiškai dirbantys ir SEO paslaugas teikiantys specialistai.

Nuo SEO atsiradimo Lietuvoje, jau didelė dalis įmonių spėjo išbandyti šias paslaugas ir suprato jų svarbą, kuomet gali džiaugtis aukštomis pozicijomis internete, o tai ypatingai svarbu, nes didelė dalis vartotojų prieš pasirinkdami įmonę, kurios paslaugomis naudotis dažniausiai labiau pasitiki ir renkasi įmones iš pirmojo paieškos puslapio. Svetainių kvalifikacija, kuri vykdoma tam tikrų paieškos sistemų algoritmų pagalba, padeda suteikti vartotojui kuo tikslesnį atsakymą į jo pateiktą užklausą. Paieškos sistemos, tarp kurių ir Google siekia, kad vartotojams pateikiamas turinys būtų kuo labiau aiškus, naudingas ir informatyvus. Svetainėje pateiktas turinys, ryšys su kitomis svetainėmis į kurias nukreipia nuorodos esančios svetainėje padeda paieškos sistemoms spręsti apie projekto autoritetą, populiariumą, vertę bei aktualumą.

Svetainių SEO optimizavimas paieškos sistemoms susideda iš dviejų pagrindinių dalių, tai vidinio ir išorinio SEO. Nereikėtų susikoncentruoti tik į kažkurį vieną iš jų, nes tiek vidinis, tiek išorinis SEO optimizavimas yra reikalingas ir atlieka didelę reikšmę siekiant iškelti svetainę į aukštumas paieškos sistemose.

Apie mus

Kompetetingų specialistų komanda, kuri yra orientuota į rezultatą. Sukauptos patirties dėka galime Jums pasiūlyti greitai ir užtikrinančiai veikiančius skaitmeninės rinkodaros sprendimus. Mūsų specialistai turi daugiau nei 10 metų patirtį dirbdami skaitmeninės rinkodaros srityje. Šiuo metu turime daugiau nei 50 klientų, kurie patenkinti mūsų paslaugomis, savo sprendimais esame prisidėję prie daugiau nei 100 tinklapių skaitmeninėje erdvėje sėkmės.

  Pabendraukime  

Klientai
0
Padidintas srautas
0
Padidinti pardavimai
0
Atlikti darbai
0

Kodėl SEO būtina Jūsų verslui?

 • Proporcingai atvestas naujas srautas, konvertuojasi į naujus pardavimus
 • Google paieškos sistema yra bene daugiausiai pasitikėjimo iš vartotojų pusės sulaukiantis kanalas
 • 98 % Lietuvos interneto vartotojų prekių ar paslaugų paieškas vykdo per Google.lt
 • Daugiau nei 70% paieškų paspaudimų atitenka organiniams paieškos rezultatams, o ne mokamai Google reklamai
 • Lengvai išmatuojami SEO optimizacijos rezultatai
 • Ilgalaikis atsiperkamumas
 • Prekės ženklo žinomumo didėjimas

Pradėti projektą

seo-for-business

Efektyvus interneto marketingas

Atliekant SEO optimizacijos darbus tinklapis tampa ne tik draugiškas paieškos sistemoms, bet ir pačiam vartotojui.

SEO paketas

SEO pakete pateikiame 3 pagrindines SEO paslaugas, ko Jums reikės norint būti Google top pozicijose ir gauti maksimalų srautą iš paieškos sistemų.

Šios 3 paslaugos ir sudaro mūsų seo paslaugų paketą: SEO auditas, Vidinė bei Išorinė optimizacija.

Reklamos biudžetas

SEO optimizavimas Jums padeda pasiekti konkrečią, tikslinę žmonių auditoriją, kuri naudoja paieškos sistemas tam, kad rastų jiems reikalingas prekes ar paslaugas, turint labai mažą reklamai ir marketingui skirtą biudžetą.

Vidinė optimizacija

Mes siūlome ne tik patekti į Google TOP10 pozicijas, tačiau ir išlikti TOP10 pozicijose, tam kad Jūsų tikslinė klientų auditorija nuolat pasiektų Jūsų interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę.

Išorinė optimizacija

 • Aukšto reitingo nuorodų organizavimas
 • SEO straipsnių rašymas ir publikavimas
 • Nuorodos socialiniuose tinkluose
 • Atgalinių nuorodų monitoringas
 • Analizės ir ataskaitos
 • PR Page rank auginimas
 • PA Page authority didininimas
 • DA Domain authority didininimas

Vidinė optimizacija

 • Meta pavadinimų ir aprašymų korekcijos
 • H1 ir H2 antraščių struktūros sukūrimas
 • Tinklapio URL adresų optimizavimas
 • Google Analytics integravimas ir sukonfigūravimas
 • XML sitemap sukūrimas
 • Dublikuoto turinio korekcijos
 • Turinio parengimas/optimizavimas

SEO Auditas

 • Svetainės auditas
 • Konkurentų tyrimas
 • Raktinių žodžių analizė
 • Lankytojų srauto auditas
 • Išorinio SEO auditas
 • Rekomendacijos turinio korekcijoms
 • Techninė užduotis programuotojams

Kaip vyksta SEO procesas?

Prieš pradedant atlikti SEO optimizaciją išsiaiškiname Jūsų poreikius. Pagal jūsų veiklos specifiką analizuojama situaciją rinkoje, įvertinamos Jūsų pozicijos bei parenkama tikslingiausia SEO optimizacijos strategija.

SVARBIAUSIA – išsiaiškinti tikslus, kurių sieksime kartu, todėl darbų pradžioje išsiaiškinsime:

demo

Kaip matuosime SEO optimizacijos rezultatus, kokius tikslus vartotojai turi įvykdyti apsilankę tinklapyje.

Įvertinsime Jūsų tinklalapio vidinės ir išorinės optimizacijos lygį bei įvertinsime Jūsų dabartines pozicijas Google.

Tinkamai įsigilinę į verslo specifiką, nustatysime Jūsų verslo nišos konkurencingumą Google paieškoje.

Naudodami teisingus įrankius parinksime optimalius raktažodžius ir nuspręsime kurie tinkamiausi.

Pasiūlysime optimaliausius SEO optimizacijos sprendimus bei sudarysime ilgalaikią SEO strategiją.

Klientų atsiliepimai

Elpako

Seoneta padėjo mūsų el. pasirašymo produktui “Elpako” tapti matomu internete.
Gavome idėjas ir rekomendacijas mūsų paslaugos puslapio struktūrai, turiniui. Taip pat ir nuolatinę pagalbą jas įgyvendinant.
Dirbant visi mūsų klausimai SEO tema buvo atsakyti.

— Žygimantas Elpako
Baltic Travel Service

Džiaugiamės, jog turime partnerius, kuriais pasitikime ir kurie efektyviai pasiekia užsibrėžtų tikslų. Puikūs rezultatai kuria pasitikėjimą ir užtikrina ilgalaikį bendradarbiavimą.

Esame patenkinti aiškia komunikacija, teikiamomis SEO paslaugomis ir gebėjimu prisitaikyti prie poreikių dirbant su prekės ženklais BTS.LT, Aviabilietai.lt ir kt.

— Laurynas Keršys Baltic Travel Service, UAB
BRC

Rinkdamiesi SEO paslaugų teikėją bendravome su skirtingomis agentūromis. Svarbiausia buvo atrasti partnerį, kuris sugebėtu aiškiai paaiškinti problemas bei padėtų nusibrėžti tikslus link kurių ir judėtume kartu. SEOneta, o tiksliau Justinas, su kuriuo bendraujame visais SEO klausimais padeda suprasti kas vyksta, koks progresas buvo padarytas, bei kokia kryptimi turėtume judėti toliau. Labai džiaugiamės bendradarbiavimu ir pasiektais rezultatais. SEOneta - tikri savo srities profesionalai!

— Greta Bimbaitė UAB "Baltijos Realizacijos Centras"
Norameda

Bendradarbiaujame su Seoneta jau nuo 2015 metų, - tik jų svaraus indėlio dėka mūsų e-parduotuvė www.GudrucioVaistine.lt pasiekė puikių rezultatų, kurie ir toliau nuolat auga. Esu labai patenkintas puikiu ir konkrečiu bendravimu, labai profesionaliomis ir išsamiomis nuveiktų darbų apžvalgomis, komentarais, galimybe visada gauti aiškų atsakymą į rūpimus klausimus, pasikonsultuoti bei aptarti ateities planus.

Išplėtėme mūsų bendradarbiavimą ir į kitas rinkas, - Latvijoje Seoneta rūpinasi Gudručio Vaistinės Latviškos versijos www.gudrinieku-aptieka.lv pozicionavimu – čia labai greitai pasiekėme puikių rezultatų kurie greitai realizavosi pardavimuose prilygstančiuose Gudručio Vaistinės pardavimams Lietuvoje. Neįsivaizduoju tolesnio mūsų augimo be tokio puikaus partnerio kaip Seoneta – galiu nuoširdžiai bet kam rekomenduoti

— Arvydas Norvaišas UAB „Norameda“
Vision Express

Tai vieni iš partnerių, kuriuos ramia širdimi rekomenduočiau visiems, ieškantiems SEO specialistų pagalbos. Profesionalumas, lankstumas ir greita reakcija, argumentuoti pasiūlymai, laiku padaryti darbai - geriausias Seonetos komandos apibūdinimas. Bet man labiausiai imponuoja tai, kad sudėtingoje pandemijos sukeltoje situacijoje Seonetos komanda pasirodė kaip tikri PARTNERIAI - supratingi, kantrūs ir padedantys. Tikrai ne visi taip elgiasi šiais laikais, todėl vertinu mūsų bendradarbiavimą, kuris, tikiuosi, truks dar ne vienerius metus.

— Aušra Radzevičienė UAB "Vision Express"