Atsakymai į Jūsų klausimus

Kas yra SEO?

SEO (angl. Search Engine Optimization) - tai optimizavimas paieškos sistemoms. Konkrečiau, tai tinklapio pritaikymas populiariausioms paieškos sistemoms, tokioms kaip Google, Bing, Yahoo, tam, kad svetainė atsidurtų kuo aukštesnėse paieškų pozicijose, o vartotojas rastų kuo aktualesnę informaciją.

SEO susideda iš vidinio SEO ir išorinio SEO.

Kas yra SEO optimizacija?

SEO optimizacija - tai procesas, kuris yra orientuotas į tikslinių vartotojų - potencialių pirkėjų - pritraukimą per Google paieškos sistemą tiesiai į Jūsų tinklapį. Tikslingai didinant tinklapio žinomumą Google paieškoje pritraukiama tikslinė auditorija bei didėja Jūsų pardavimai.

Siekiant efektyvaus internetinių svetainių optimizavimo labai svarbią dalį sudaro kokybiškas unikalus turinys, teisingai parinkti raktiniai žodžiai, bei iš kitų svetainių ateinančios nuorodos, kurių pagalba didinamas svetainės autoritetas.

Kodėl mums reikia SEO?

Didžiausia tikimybė būti pastebėtiems paieškos sistemose – būti pirmame paieškos rezultatų dešimtuke. Toks ir yra SEO tikslas – iškelti pozicijas kuo aukščiau. SEO padės potencialiems klientams lengviau rasti būtent Jus.

Net 70% interneto vartotojų pradeda savo naršymo sesiją nuo paieškos. Nesvarbu ar tai būtų naujienos, lankytinos vietos, pramogų tinklapiai ar pirkiniai – dažniausiai viskas prasideda organinėje paieškoje.

SEO optimizacijos procesai yra santykinai lėtesni, palyginus su kitomis reklamos priemonėmis, tarkime Google Adwords, tačiau nešantis ilgalaikį ir eksponentiškai augantį rezultatą: tolygų srauto augimą iš Google paieškos; didėjantį klientų ratą; augančius pardavimus; augantį verslo žinomumą.

Po kiek laiko jau matosi rezultatai?

Pirmieji rezultatai paprastai pradeda matytis pirmaisiais mėnesiais. Tačiau didžiausia nauda pasiekiama po 6-12 mėnesių SEO strateginių tikslų nuosekliu įgyvendinimo.

Kokie darbai įeina į SEO optimizaciją?

SEO darbai paprastai susideda iš vidinės ir išorinės optimizacijos. Vidinės optimizacijos metu pateikiame rekomendacijas programavimo pakeitimams ar korekcijoms, kuriame SEO tekstus tinklapyje, optimizuojame puslapių pavadinimus, antraštes, paveikslėlių tekstus ir kt. Išorinės optimizacijos metu plečiame Jūsų svetainės atgalinių nuorodų tinklą kokybiškomis nuorodomis.

Kaip matuojami SEO rezultatai?

SEO rezultatus matuojame srauto ir konversijų prieaugiu iš Google organinės paieškos, raktinių žodžių iškėlimu į pirmąjį paieškos puslapį, pirkimų pokyčiu bei kitų nusistatytų tikslų pokyčiu.

Kaip dažnai teikiamos SEO ataskaitos?

SEO tikslų, srauto, naudotojo patirties (atmetimo rodiklio, įrenginio kategorija ir pan.) ataskaitas teikiame kas mėnesį. Poreikiui esant darome išplėstines ataskaitas, ketvirčio raktinių žodžių bei konkurentų reitingavimo ataskaitas ir kt.

Klientų atsiliepimai

Elpako

Seoneta padėjo mūsų el. pasirašymo produktui “Elpako” tapti matomu internete.
Gavome idėjas ir rekomendacijas mūsų paslaugos puslapio struktūrai, turiniui. Taip pat ir nuolatinę pagalbą jas įgyvendinant.
Dirbant visi mūsų klausimai SEO tema buvo atsakyti.

— Žygimantas Elpako

Paskelbta prieš 2 savaites

Baltic Travel Service

Džiaugiamės, jog turime partnerius, kuriais pasitikime ir kurie efektyviai pasiekia užsibrėžtų tikslų. Puikūs rezultatai kuria pasitikėjimą ir užtikrina ilgalaikį bendradarbiavimą.

Esame patenkinti aiškia komunikacija, teikiamomis SEO paslaugomis ir gebėjimu prisitaikyti prie poreikių dirbant su prekės ženklais BTS.LT, Aviabilietai.lt ir kt.

— Laurynas Keršys Baltic Travel Service, UAB

Paskelbta prieš 6 mėnesius

BRC

Rinkdamiesi SEO paslaugų teikėją bendravome su skirtingomis agentūromis. Svarbiausia buvo atrasti partnerį, kuris sugebėtu aiškiai paaiškinti problemas bei padėtų nusibrėžti tikslus link kurių ir judėtume kartu. SEOneta, o tiksliau Justinas, su kuriuo bendraujame visais SEO klausimais padeda suprasti kas vyksta, koks progresas buvo padarytas, bei kokia kryptimi turėtume judėti toliau. Labai džiaugiamės bendradarbiavimu ir pasiektais rezultatais. SEOneta - tikri savo srities profesionalai!

— Greta Bimbaitė UAB "Baltijos Realizacijos Centras"

Paskelbta prieš 8 mėnesius

Norameda

Bendradarbiaujame su Seoneta jau nuo 2015 metų, - tik jų svaraus indėlio dėka mūsų e-parduotuvė www.GudrucioVaistine.lt pasiekė puikių rezultatų, kurie ir toliau nuolat auga. Esu labai patenkintas puikiu ir konkrečiu bendravimu, labai profesionaliomis ir išsamiomis nuveiktų darbų apžvalgomis, komentarais, galimybe visada gauti aiškų atsakymą į rūpimus klausimus, pasikonsultuoti bei aptarti ateities planus.

Išplėtėme mūsų bendradarbiavimą ir į kitas rinkas, - Latvijoje Seoneta rūpinasi Gudručio Vaistinės Latviškos versijos www.gudrinieku-aptieka.lv pozicionavimu – čia labai greitai pasiekėme puikių rezultatų kurie greitai realizavosi pardavimuose prilygstančiuose Gudručio Vaistinės pardavimams Lietuvoje. Neįsivaizduoju tolesnio mūsų augimo be tokio puikaus partnerio kaip Seoneta – galiu nuoširdžiai bet kam rekomenduoti

— Arvydas Norvaišas UAB „Norameda“

Paskelbta prieš 1 metus

Vision Express

Tai vieni iš partnerių, kuriuos ramia širdimi rekomenduočiau visiems, ieškantiems SEO specialistų pagalbos. Profesionalumas, lankstumas ir greita reakcija, argumentuoti pasiūlymai, laiku padaryti darbai - geriausias Seonetos komandos apibūdinimas. Bet man labiausiai imponuoja tai, kad sudėtingoje pandemijos sukeltoje situacijoje Seonetos komanda pasirodė kaip tikri PARTNERIAI - supratingi, kantrūs ir padedantys. Tikrai ne visi taip elgiasi šiais laikais, todėl vertinu mūsų bendradarbiavimą, kuris, tikiuosi, truks dar ne vienerius metus.

— Aušra Radzevičienė UAB "Vision Express"

Paskelbta prieš 1 metus