Atsakymai į Jūsų klausimus

Kas yra SEO?

SEO, tai optimizavimas paieškos sistemoms (angl. Search Engine Optimisation).

SEO susideda iš vidinio SEO ir išorinio SEO.

Kas yra SEO optimizacija?

SEO paslaugos tai procesas, kuris yra orientuotas į tikslinių vartotojų – potencialių pirkėjų, pritraukimą per Google paieškos sistemą, tiesiai į Jūsų tinklapį.

Kodėl mums reikia SEO?

Didžiausia tikimybė būti pastebėtiems paieškos sistemose – būti pirmame paieškos rezultatų dešimtuke. Toks ir yra SEO tikslas – iškelti pozicijas kuo aukščiau. SEO padės potencialiems klientams lengviau rasti būtent Jus.

Po kiek laiko jau matosi rezultatai?

Rezultatai paprastai pradeda matytis nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių laikotarpyje.

Kokios mano tinklapio SEO pozicijos?

Pozicijas galite patikrinti paspaudę ant nuorodos SEO pozicijų tikrinimas.

Kokie darbai įeina į SEO optimizaciją?

SEO darbai paprastai susideda iš vidinės ir išorinės optimizacijos. Vidinės optimizacijos metu pateikiame rekomendacijas programavimo pakeitimams ar korekcijoms, kuriame seo tekstus tinklapyje, optimizuojame puslapių pavadinimus, antraštes, paveikslėlių tekstus ir kt. Išorinės optimizacijos metu plečiame Jūsų svetainės atgalinių nuorodų tinklą kokybiškomis nuorodomis.

Kaip matuojami SEO rezultatai?

SEO rezultatus matuojame, srauto ir konversijų prieaugiu iš Google paieškos, raktinių žodžių iškėlimu į pirmąjį paieškos puslapį.

Kaip dažnai teikiamos SEO ataskaitos?

SEO ataskaitas teikiame kas mėnesį. Poreikiui esant darome išplėstines ataskaitas.

Kodėl Jūsų verslui yra reikalingos SEO paslaugos?

Šiuolaikinio ir modernaus verslo sėkmė priklauso nuo jo žinomumo internetinėje erdvėje. Jeigu nesate matomas internete – praktiškai nesate matomas iš viso.

SEO paslaugos – realiai veikiantis metodas tapti matomu paieškos sistemose, o tuo pačiu ir internetinėje erdvėje.

Padeda jūsų svetainei tapti matomai ir žinomai

Internete svetainė yra Jūsų vizitinė kortelė. Jeigu jos nematys Jūsų tikslinė auditorija, apie Jus niekas nežinos. SEO paslaugos leidžia tinklapį parodyti pačiam tikslingiausiam Jūsų klientui. Tampate matomi per raktinių žodžių pozicijas, Jūsų tinklapio kokybė ir autoritetas kyla, yra išryškinamos stipriosios veiklos pusės ir išgryninama strategija.

Formuoja ne tik tinklapio, bet ir paties prekės ženklo patikimumą ir autoritetą internetinėje erdvėje

Optimizuojant tinklapį kyla jo kokybė. O geriausias būdas parodyti kokybišką tinklapį yra jam tapti matomu Google paieškoje.

Geras SEO = Geresnė vartotojo patirtis (angl. User experience) Jūsų tinklapyje

Didelė SEO proceso dalis yra tinklapio kokybės gerinimas. Šio proceso metu yra skiriama daug dėmesio vartotojui atėjusiam į Jūsų tinklapį. Įvairiais sprendimais yra gerinama jo patirtis svetainėje, kad kelias iki pardavimo būtų patogus ir greitas.

SEO strategija formuoja vartotojo pirkimo ciklą

Matoma svetainė yra puiki vieta analizuoti, kaip vartotojas elgiasi pirkimo ciklo metu. Iš gautų duomenų, galima daryti išvadas ir pritaikyti sprendimus tinklapyje, kurie įtakotų pirkimo ciklą. SEO optimizavimo dėka tinklapis, matomas paieškoje pagal aktualius raktinius žodžius, tampa puikia aplinka analizėms ir eksperimentams su potencialių vartotojų pirkimo ciklais, kuriuos pritaikius klientas gali būti nukreiptas į jo pirkimo įpročius atitinkantį turinį.

Tai – veikia

  • SEO pozicijos leidžia svetainei būti matomai 24/7. Kol Jūs miegate tinklapis dirba už Jus.
  • Pagal 2019 metų tyrimus – organiniai (SEO) rezultatai sulaukia 90% daugiau paspaudimų nei mokama AdWords reklama.
  • Formuojamas kokybiškas ir besikonvertuojantis (PERKANTIS) srautas.
  • SEO yra Ilgalaikis sprendimas – kai pasiekiate aukštų yra mažai tikimybės, kad greitu periodu jos pablogės. Vienintelės priežastys dėl kurių keičiasi pozicijos yra konkurencija ir Google algoritmo pasikeitimai.
  • SEO įtakoja pardavimus fizinėse parduotuvėse – prieš aplankant Jūsų parduotuvę, vartotojai aplanko Jūsų svetainę, o tinklapio atradimui Lietuviai 98% atvejų naudoja Google paiešką.

Kaip vyksta SEO procesas?

Prieš pradedant atlikti SEO optimizaciją išsiaiškiname Jūsų poreikius. Pagal jūsų veiklos specifiką analizuojama situaciją rinkoje, įvertinamos Jūsų pozicijos bei parenkama tikslingiausia SEO optimizacijos strategija.

SVARBIAUSIA – išsiaiškinti tikslus, kurių sieksime kartu, todėl darbų pradžioje išsiaiškinsime:

demo

Kaip matuosime SEO optimizacijos rezultatus, kokius tikslus vartotojai turi įvykdyti apsilankę tinklapyje.

Įvertinsime Jūsų tinklalapio vidinės ir išorinės optimizacijos lygį bei įvertinsime Jūsų dabartines pozicijas Google.

Tinkamai įsigilinę į verslo specifiką, nustatysime Jūsų verslo nišos konkurencingumą Google paieškoje.

Naudodami teisingus įrankius parinksime optimalius raktažodžius ir nuspręsime kurie tinkamiausi.

Pasiūlysime optimaliausius SEO optimizacijos sprendimus bei sudarysime ilgalaikią SEO strategiją.

Klientų atsiliepimai

Baltic Travel Service

Džiaugiamės, jog turime partnerius, kuriais pasitikime ir kurie efektyviai pasiekia užsibrėžtų tikslų. Puikūs rezultatai kuria pasitikėjimą ir užtikrina ilgalaikį bendradarbiavimą.

Esame patenkinti aiškia komunikacija, teikiamomis SEO paslaugomis ir gebėjimu prisitaikyti prie poreikių dirbant su prekės ženklais BTS.LT, Aviabilietai.lt ir kt.

— Laurynas Keršys Baltic Travel Service, UAB
BRC

Rinkdamiesi SEO paslaugų teikėją bendravome su skirtingomis agentūromis. Svarbiausia buvo atrasti partnerį, kuris sugebėtu aiškiai paaiškinti problemas bei padėtų nusibrėžti tikslus link kurių ir judėtume kartu. SEOneta, o tiksliau Justinas, su kuriuo bendraujame visais SEO klausimais padeda suprasti kas vyksta, koks progresas buvo padarytas, bei kokia kryptimi turėtume judėti toliau. Labai džiaugiamės bendradarbiavimu ir pasiektais rezultatais. SEOneta - tikri savo srities profesionalai!

— Greta Bimbaitė UAB "Baltijos Realizacijos Centras"
Norameda

Bendradarbiaujame su Seoneta jau nuo 2015 metų, - tik jų svaraus indėlio dėka mūsų e-parduotuvė www.GudrucioVaistine.lt pasiekė puikių rezultatų, kurie ir toliau nuolat auga. Esu labai patenkintas puikiu ir konkrečiu bendravimu, labai profesionaliomis ir išsamiomis nuveiktų darbų apžvalgomis, komentarais, galimybe visada gauti aiškų atsakymą į rūpimus klausimus, pasikonsultuoti bei aptarti ateities planus.

Išplėtėme mūsų bendradarbiavimą ir į kitas rinkas, - Latvijoje Seoneta rūpinasi Gudručio Vaistinės Latviškos versijos www.gudrinieku-aptieka.lv pozicionavimu – čia labai greitai pasiekėme puikių rezultatų kurie greitai realizavosi pardavimuose prilygstančiuose Gudručio Vaistinės pardavimams Lietuvoje. Neįsivaizduoju tolesnio mūsų augimo be tokio puikaus partnerio kaip Seoneta – galiu nuoširdžiai bet kam rekomenduoti

— Arvydas Norvaišas UAB „Norameda“
Vision Express

Tai vieni iš partnerių, kuriuos ramia širdimi rekomenduočiau visiems, ieškantiems SEO specialistų pagalbos. Profesionalumas, lankstumas ir greita reakcija, argumentuoti pasiūlymai, laiku padaryti darbai - geriausias Seonetos komandos apibūdinimas. Bet man labiausiai imponuoja tai, kad sudėtingoje pandemijos sukeltoje situacijoje Seonetos komanda pasirodė kaip tikri PARTNERIAI - supratingi, kantrūs ir padedantys. Tikrai ne visi taip elgiasi šiais laikais, todėl vertinu mūsų bendradarbiavimą, kuris, tikiuosi, truks dar ne vienerius metus.

— Aušra Radzevičienė UAB "Vision Express"