SEO paslaugos kaina yra individuali kiekvienam projektui, kadangi skirtingos rinkos turi skirtingus konkurencijos lygius. Suprantame, kad visi verslai planuoja savo rinkodaros ir reklamos biudžetus, todėl į SEO paslaugas reikėtų žiūrėti kaip į ilgalaikę investiciją ir nusimatyti ilgalaikį biudžetą. SEO paslaugos vykdomos mažiausiai 6 mėnesius, po kurių paprastai pasiekiamas matomas ir jaučiamas rezultatas – tinklapis pradeda nešti grąžą.

Taigi, nuo ko priklauso SEO paslaugos kaina

Konkurencijos lygio ir konkurentų taikomos SEO strategijos.

Konkurentai realioje aplinkoje ir paieškos erdvėje gali skirtis. Prieš pradėdami darbą įsivertiname konkurentų optimizacijos lygį ir jų taikomas taktikas, kad galėtume įvertinti išorinės ir vidinės optimizacijos kaštus.

Projekto apimtis

SEO paslaugos kaina taip pat priklauso nuo projekto dydžio – su kiek nukreipimo puslapių ir raktinių žodžių bus dirbama. Kuo didesnis turinio kiekis, kuris bus optimizuojamas, tuo biudžetą reikėtų nusimatyti didesnį.

Turinio kūrimas

Čia klientui siūlome dvi opcijas: Visada skatiname turinį kurti patiems, nes esate savo srities specialistai ir aprašymuose galite išskirti svarbiausius aspektus apie savo teikiamas paslaugas. Mes savo ruožtu pateikiame rekomendacijas tekstui; Tekstus kuria mūsų kvalifikuoti tekstų rašytojai – šiuo atveju reikia nusimatyti papildomą biudžetą tekstams.

Išorinės nuorodos

Išorinė optimizacija beveik visuomet įtraukta į optimizacijos kaštus, kurie yra įtraukti į mėnesio optimizacijos biudžetą. Tačiau, kartais tenka taikyti netradicines ir papildomas nuorodų tinklo plėtimo taktikas, todėl gali būti numatomi ir papildomi biudžetai.

Kodėl SEO paslaugos yra ilgalaikis ir tęstinis procesas?

Besikeičianti konkurencinė aplinka

Nuolat atsiranda naujų konkurentų rinkoje.

Konkurentų vykdomi veiksmai

Konkurentai „nestovi vietoje“, atnaujina tinklapius, optimizuojasi paieškoje – nuolat vyksta „kova“ dėl aukščiausių pozicijų paieškoje.

Algoritmo pasikeitimai

Vidutiniškai kas pusmetį, siekdami tobulinti savo paieškos sistemą, Google atnaujina paieškos algoritmus, kas daro įtaka paieškos rezultatams, todėl siekiant nuolatos geriausių rezultatų, SEO paslaugas reikia vykdyti nuolatos.

D.U.K

Kiek kainuoja SEO paslaugos?

Nuo ko priklauso SEO paslaugos kaina?

Klientų atsiliepimai

Elpako

Seoneta padėjo mūsų el. pasirašymo produktui “Elpako” tapti matomu internete.
Gavome idėjas ir rekomendacijas mūsų paslaugos puslapio struktūrai, turiniui. Taip pat ir nuolatinę pagalbą jas įgyvendinant.
Dirbant visi mūsų klausimai SEO tema buvo atsakyti.

— Žygimantas Elpako

Paskelbta prieš 2 savaites

Baltic Travel Service

Džiaugiamės, jog turime partnerius, kuriais pasitikime ir kurie efektyviai pasiekia užsibrėžtų tikslų. Puikūs rezultatai kuria pasitikėjimą ir užtikrina ilgalaikį bendradarbiavimą.

Esame patenkinti aiškia komunikacija, teikiamomis SEO paslaugomis ir gebėjimu prisitaikyti prie poreikių dirbant su prekės ženklais BTS.LT, Aviabilietai.lt ir kt.

— Laurynas Keršys Baltic Travel Service, UAB

Paskelbta prieš 6 mėnesius

BRC

Rinkdamiesi SEO paslaugų teikėją bendravome su skirtingomis agentūromis. Svarbiausia buvo atrasti partnerį, kuris sugebėtu aiškiai paaiškinti problemas bei padėtų nusibrėžti tikslus link kurių ir judėtume kartu. SEOneta, o tiksliau Justinas, su kuriuo bendraujame visais SEO klausimais padeda suprasti kas vyksta, koks progresas buvo padarytas, bei kokia kryptimi turėtume judėti toliau. Labai džiaugiamės bendradarbiavimu ir pasiektais rezultatais. SEOneta - tikri savo srities profesionalai!

— Greta Bimbaitė UAB "Baltijos Realizacijos Centras"

Paskelbta prieš 8 mėnesius

Norameda

Bendradarbiaujame su Seoneta jau nuo 2015 metų, - tik jų svaraus indėlio dėka mūsų e-parduotuvė www.GudrucioVaistine.lt pasiekė puikių rezultatų, kurie ir toliau nuolat auga. Esu labai patenkintas puikiu ir konkrečiu bendravimu, labai profesionaliomis ir išsamiomis nuveiktų darbų apžvalgomis, komentarais, galimybe visada gauti aiškų atsakymą į rūpimus klausimus, pasikonsultuoti bei aptarti ateities planus.

Išplėtėme mūsų bendradarbiavimą ir į kitas rinkas, - Latvijoje Seoneta rūpinasi Gudručio Vaistinės Latviškos versijos www.gudrinieku-aptieka.lv pozicionavimu – čia labai greitai pasiekėme puikių rezultatų kurie greitai realizavosi pardavimuose prilygstančiuose Gudručio Vaistinės pardavimams Lietuvoje. Neįsivaizduoju tolesnio mūsų augimo be tokio puikaus partnerio kaip Seoneta – galiu nuoširdžiai bet kam rekomenduoti

— Arvydas Norvaišas UAB „Norameda“

Paskelbta prieš 1 metus

Vision Express

Tai vieni iš partnerių, kuriuos ramia širdimi rekomenduočiau visiems, ieškantiems SEO specialistų pagalbos. Profesionalumas, lankstumas ir greita reakcija, argumentuoti pasiūlymai, laiku padaryti darbai - geriausias Seonetos komandos apibūdinimas. Bet man labiausiai imponuoja tai, kad sudėtingoje pandemijos sukeltoje situacijoje Seonetos komanda pasirodė kaip tikri PARTNERIAI - supratingi, kantrūs ir padedantys. Tikrai ne visi taip elgiasi šiais laikais, todėl vertinu mūsų bendradarbiavimą, kuris, tikiuosi, truks dar ne vienerius metus.

— Aušra Radzevičienė UAB "Vision Express"

Paskelbta prieš 1 metus