Sėkmingas tinklapio startas internete
– visapusiškai tvarkingas vidinis SEO

INTEGRUOTA WEB SEO STRATEGIJA

Kuriant naują tinklapį reikia apgalvoti daugybę faktorių. Vienas iš jų yra tinklapio pritaikymas paieškos sistemoms arba VISAPUSIŠKAS NAUJAI KURIAMO TINKLAPIO SEO.

PAGALVOJAME Į PRIEKĮ

Jeigu nesate susidūręs su tinklapio kūrimo procesu, o tuo labiau jo pritaikymu paieškos sistemose, mes galime tai padaryti už jus.

Integruota web/seo strategija – tikslingai parinktų gairių rinkinys, kuriuo vadovaujantis programuotojai, turinio kūrėjai sukurs tinklapį nereikalaujantį papildomų vidinės SEO optimizacijos veiksmų. Trumpiau tariant tai dokumentas, kuris jums leis turėti iš SEO pusės kokybišką tinklapį, net jeigu ir neturite apie tai žinių.

IŠ KO SUSIDARO WEB SEO STRATEGIJA

TIKSLINIŲ RAKTINIŲ ŽODŽIŲ TYRIMAS

Tai bene svarbiausias žingsnis, leidžiantis nustatyti tinklapio turinio kryptį. Kartu su jumis nustatę svarbiausias Jūsų paslaugas ar prekes sudarome raktinių žodžių sąrašą, kuriuo vadovaujantis bus kuriama svetainės struktūra ir turinio rekomendacijos.

KONKURENTŲ ANALIZĖ

Pagal raktinių žodžių sąrašą atliekame konkurentų analizę pirmajame Google paieškos rezultatų puslapyje. Analizuojame turinio kiekius, produktų kiekius, tinklapio struktūrą, paveikslėlius. Ši informacija leidžia daryti prielaidas, kokio turinio reikia, norint atitikti konkurencinę aplinką paieškoje.

SUDAROMA SVETAINĖS STRUKTŪRA

Po atliktų konkurencinių analizių sudarome svetainės struktūros (svetainės puslapių medžio) siūlymus, pagal vyraujančias SEO tendencijas.

SVETAINĖS IŠDĖSTYMO ŠABLONAS

Konkurencinė analizė leidžia visapusiškai įvertinti, koks tinklapis turi būti, norint sėkmingai reitinguotis aukštose Google paieškos pozicijose. Įvertinę situaciją pateikiame rekomendacinį tinklapio išdėstymą, kuriuo vadovautis galėsite ir renkantis tinklapio dizainą – žinosite visus svarbiausius tinklapio nukreipimų puslapių elementus, o toilau viską teliks suderinti su dizaineriu.

SVETAINĖS TURINIO ANALIZĖ

Kiekvienam tinklapio puslapiui pateikiame informaciją apie svarbiausius tinklapyje vidinius SEO elementus:

  • Į kokį raktažodį puslapis orientuotas.
  • Koks turi būto SEO gaires atitinkantis URL adresas.
  • Optimalus Puslapio Meta Title.
  • Optimali Puslapio H1 antraštė.
  • Puslapio Meta description rekomendacijas.
  • Rekomendacijos tekstui: teksto ilgis, formatavimas, elementai naudojami turinyje (foto/video), raktiniai žodžiai, kurie turi būti panaudoti tekste.

PATEIKIAME META DUOMENIS

Kiekvienam puslapiui sudarome meta duomenų informaciją, kurią jums tereikia tik patalpinti arba šią informaciją perduoti savo programuotojams. Informaciniame faile matysite kiekvieno puslapio: Meta title, H1 antraštę, Meta description.

Nesvarbu kokio pobūdžio bus Jūsų tinklapis: el. komercijos projektas, reprezentacinis tinklapis, su mūsų parengta WEB SEO STRATEGIJA tinklapio, kūrimo procesas bus daug lengvesnis ir aiškesnis. SVARBIAUSIA - naujas tinklapis bus pritaikytas paieškos sistemoms.

Dokumente pateikiama informacija išdėstyta aiškiai ir suprantamai, todėl turėdami WEB SEO STRATEGIJOS doumentą tinklapį galėsite lengvai susikurti bendradarbiaudami su bet kuriais Jūsų pasirinktais programuotojais.

D.U.K

Kas yra integruota web strategija?

Integruota web strategija yra tikslingai parinktų gairių rinkinys, vadovaujantis kuriuo programuotojai ir turinio kūrėjai sukurs tinklapį, nereikalaujantį papildomų vidinės SEO optimizacijos veiksmų.

Kam skirta integruota web strategija?

Integruota web strategija skirta naujai kuriamiems tinklapiams, siekiant sėkmingai pritaikyti juos paieškos sistemoms ir palengvinti tinklapio kūrimo procesą.

Klientų atsiliepimai

Elpako

Seoneta padėjo mūsų el. pasirašymo produktui “Elpako” tapti matomu internete.
Gavome idėjas ir rekomendacijas mūsų paslaugos puslapio struktūrai, turiniui. Taip pat ir nuolatinę pagalbą jas įgyvendinant.
Dirbant visi mūsų klausimai SEO tema buvo atsakyti.

— Žygimantas Elpako

Paskelbta prieš 2 savaites

Baltic Travel Service

Džiaugiamės, jog turime partnerius, kuriais pasitikime ir kurie efektyviai pasiekia užsibrėžtų tikslų. Puikūs rezultatai kuria pasitikėjimą ir užtikrina ilgalaikį bendradarbiavimą.

Esame patenkinti aiškia komunikacija, teikiamomis SEO paslaugomis ir gebėjimu prisitaikyti prie poreikių dirbant su prekės ženklais BTS.LT, Aviabilietai.lt ir kt.

— Laurynas Keršys Baltic Travel Service, UAB

Paskelbta prieš 6 mėnesius

BRC

Rinkdamiesi SEO paslaugų teikėją bendravome su skirtingomis agentūromis. Svarbiausia buvo atrasti partnerį, kuris sugebėtu aiškiai paaiškinti problemas bei padėtų nusibrėžti tikslus link kurių ir judėtume kartu. SEOneta, o tiksliau Justinas, su kuriuo bendraujame visais SEO klausimais padeda suprasti kas vyksta, koks progresas buvo padarytas, bei kokia kryptimi turėtume judėti toliau. Labai džiaugiamės bendradarbiavimu ir pasiektais rezultatais. SEOneta - tikri savo srities profesionalai!

— Greta Bimbaitė UAB "Baltijos Realizacijos Centras"

Paskelbta prieš 8 mėnesius

Norameda

Bendradarbiaujame su Seoneta jau nuo 2015 metų, - tik jų svaraus indėlio dėka mūsų e-parduotuvė www.GudrucioVaistine.lt pasiekė puikių rezultatų, kurie ir toliau nuolat auga. Esu labai patenkintas puikiu ir konkrečiu bendravimu, labai profesionaliomis ir išsamiomis nuveiktų darbų apžvalgomis, komentarais, galimybe visada gauti aiškų atsakymą į rūpimus klausimus, pasikonsultuoti bei aptarti ateities planus.

Išplėtėme mūsų bendradarbiavimą ir į kitas rinkas, - Latvijoje Seoneta rūpinasi Gudručio Vaistinės Latviškos versijos www.gudrinieku-aptieka.lv pozicionavimu – čia labai greitai pasiekėme puikių rezultatų kurie greitai realizavosi pardavimuose prilygstančiuose Gudručio Vaistinės pardavimams Lietuvoje. Neįsivaizduoju tolesnio mūsų augimo be tokio puikaus partnerio kaip Seoneta – galiu nuoširdžiai bet kam rekomenduoti

— Arvydas Norvaišas UAB „Norameda“

Paskelbta prieš 1 metus

Vision Express

Tai vieni iš partnerių, kuriuos ramia širdimi rekomenduočiau visiems, ieškantiems SEO specialistų pagalbos. Profesionalumas, lankstumas ir greita reakcija, argumentuoti pasiūlymai, laiku padaryti darbai - geriausias Seonetos komandos apibūdinimas. Bet man labiausiai imponuoja tai, kad sudėtingoje pandemijos sukeltoje situacijoje Seonetos komanda pasirodė kaip tikri PARTNERIAI - supratingi, kantrūs ir padedantys. Tikrai ne visi taip elgiasi šiais laikais, todėl vertinu mūsų bendradarbiavimą, kuris, tikiuosi, truks dar ne vienerius metus.

— Aušra Radzevičienė UAB "Vision Express"

Paskelbta prieš 1 metus