Kaip vyksta SEO procesas?

Prieš pradedant atlikti SEO optimizaciją išsiaiškiname Jūsų poreikius. Pagal jūsų veiklos specifiką analizuojama situaciją rinkoje, įvertinamos Jūsų pozicijos bei parenkama tikslingiausia SEO optimizacijos strategija.

SVARBIAUSIA – išsiaiškinti tikslus, kurių sieksime kartu, todėl darbų pradžioje išsiaiškinsime:

demo

Kaip matuosime SEO optimizacijos rezultatus, kokius tikslus vartotojai turi įvykdyti apsilankę tinklapyje.

Įvertinsime Jūsų tinklalapio vidinės ir išorinės optimizacijos lygį bei įvertinsime Jūsų dabartines pozicijas Google.

Tinkamai įsigilinę į verslo specifiką, nustatysime Jūsų verslo nišos konkurencingumą Google paieškoje.

Naudodami teisingus įrankius parinksime optimalius raktažodžius ir nuspręsime kurie tinkamiausi.

Pasiūlysime optimaliausius SEO optimizacijos sprendimus bei sudarysime ilgalaikią SEO strategiją.

Kas sudaro SEO procesą?

Vidinė SEO optimizacija

Atlikdami SEO procesus kas mėnesį pateikiame vidinių tinklapio rekomendacijų paketus prioriteto tvarka ir paraleliai vykdome išorines SEO paslaugas. Vidinės SEO optimizacijos metu atliekame veiksmus arba pateikiame rekomendacijas (priklausomai nuo kliento galimybės pačiam keisti tinklapį) vidiniams tinklapio pakeitimams:

 • Puslapių pavadinimų ir antraščių optimizacija
 • Puslapių aprašymų (meta description) pritaikymas
 • Puslapio tekstų ir turinio pritaikymas vartotojui ir Google paieškos algoritmams
 • Paveikslėlių alt tekstų optimizacija
 • Tinklapio užkrovimo greičio optimizacija
 • Tinklapio pritaikymas Lokaliesiems SEO rezultatams pasiekti
 • Tinklapio kodo optimizavimas
 • Paieškos plėtinių įdiegimas (Structured Data)

Išorinė SEO optimizacija

Išorinių SEO paslaugų metu yra plečiamas internetinės svetainės atgalinių nuorodų tinklas. Atgalinių nuorodų tinklo plėtimui yra naudojama, patikrinta, patikima ir veikianti atgalinių nuorodų duomenų bazė, kuri kelia Jūsų tinklapio autoritetą Google paieškos algoritmų atžvilgiu, gerina pozicijas Google paieškoje ir didina srautą į Jūsų tinklapį.

Plėsdami atgalinių nuorodų tinklus atsižvelgiame į algoritmines nuobaudas, todėl mūsų vykdomas išorinis SEO optimizavimas yra saugus. Taip pat nuolatos stebime ar kliento atgalinių nuorodų tinkle neatsiranda “SPAM” – blogos kokybės nuorodų, kurias gali įtakoti konkurentai ar kitos trečiosios šalys siekdamos naudos.

SEO paslaugos tai procesas, kuris yra orientuotas į tikslinių vartotojų – potencialių pirkėjų, pritraukimą per Google paieškos sistemą, tiesiai į Jūsų tinklapį.

Kaip matuosime SEO procesą?

Google Analytics nustatymas su konversijų stebėjimu

Google Analytics sukūrimas yra pirmasis žingsnis norint pradėti stebėti svetainės konversijas. Įrankis yra visiškai nemokamas ir leidžia gauti aktualią informaciją apie puslapio lankytojus bei jų patirtis. Tokia informacija yra galingas ir svarbus įrankis siekiant optimizuoti konversijas.

Kiekvienam svetainės administratoriui yra svarbu suprasti, iš kur atkeliauja didžiausias lankytojų srautas bei kaip jis konvertuojasi. Tik sužinojus faktus apie srautą galima analizuoti įrankio pateiktus rezultatus bei dar labiau juos pagerinti atsižvelgiant į statistikos tendencijas. Srauto matavimas ir konversijų rodikliai yra pagrindinės priežastys kodėl jums reikalingas Google Analytics įrankio pajungimas prie turimos svetainės.

Google Business Profile optimizacija

Google Business sukūrimas gali padėti pritraukti lankytojų per paieškos sistemą bei Google Maps. Svarbu suprasti, jog Google tinklalapis yra lankomiausias pasaulyje, o jo paieškos sistema užima net virš 90 procentų šios rinkos. Iš esmės, paskyros sukūrimas Google Business portale yra veiklos ar verslo pridėjimas į Google paieškos sistemą, kur ji tampa matoma pasauliui. Vien profilio sukūrimo gali ir nepakakti, jeigu siekiate maksimalios naudos - tokiu atveju bus reikalingas ir Google Business optimizavimas. Optimizuoti profilį yra pakankamai paprasta, tereikia suteikti daugiau informacijos apie vykdomą veiklą, dalintis nuotraukomis bei pasirinkti susijusius raktažodžius veiklos apibūdinime. Labai svarbu nuolat atnaujinti informaciją, dalintis pasiūlymais bei kitomis aktualiomis žiniomis. Nepamirškite laiku sureaguoti į lankytojų pateiktus atsiliepimus – juos gali matyti kiti naršytojai paieškoje.

SEO ataskaitos

 • Ketvirčio apžvalga - turinio, linkbuilding'o, konsultavimo ar konversijų optimizavimo
 • Google Analytics srauto analizė
 • SEMRUSH automatinės ataskaitos
 • Ketvirčio raktinių žodžių reitingavimo ataskaita
 • Mėnesinės srauto, tikslų ir CPL (cost-per-lead) ataskaitos
 • Mėnesinės naudotojo patirties ataskaitos (atmetimo rodiklis, įrenginio kategorija ir kt.)
 • Ketvirčio konkurentų būklės ataskaita

D.U.K

Koks yra SEO procesas?

SEO procesas yra nuoseklus darbas, apimantis vidinę ir išorinę tinklalapio optimizaciją, siekiant pagerinti svetainės pozicijas paieškos sistemose. Tai apima tinkamų raktažodžių parinkimą, turinio pritaikymą, atgalinių nuorodų kūrimą ir kitus aspektus.

Kaip matuojami SEO rezultatai?

SEO rezultatai matuojami naudojant įvairius metodus, tokius kaip Google Analytics srauto analizė, konversijų rodikliai, raktinių žodžių reitingavimo ataskaitos ir konkurentų būklės ataskaita. Šie duomenys leidžia įvertinti SEO veiksmingumą ir tinklapio naudotojų patirtį.

Klientų atsiliepimai

Elpako

Seoneta padėjo mūsų el. pasirašymo produktui “Elpako” tapti matomu internete.
Gavome idėjas ir rekomendacijas mūsų paslaugos puslapio struktūrai, turiniui. Taip pat ir nuolatinę pagalbą jas įgyvendinant.
Dirbant visi mūsų klausimai SEO tema buvo atsakyti.

— Žygimantas Elpako

Paskelbta prieš 2 savaites

Baltic Travel Service

Džiaugiamės, jog turime partnerius, kuriais pasitikime ir kurie efektyviai pasiekia užsibrėžtų tikslų. Puikūs rezultatai kuria pasitikėjimą ir užtikrina ilgalaikį bendradarbiavimą.

Esame patenkinti aiškia komunikacija, teikiamomis SEO paslaugomis ir gebėjimu prisitaikyti prie poreikių dirbant su prekės ženklais BTS.LT, Aviabilietai.lt ir kt.

— Laurynas Keršys Baltic Travel Service, UAB

Paskelbta prieš 6 mėnesius

BRC

Rinkdamiesi SEO paslaugų teikėją bendravome su skirtingomis agentūromis. Svarbiausia buvo atrasti partnerį, kuris sugebėtu aiškiai paaiškinti problemas bei padėtų nusibrėžti tikslus link kurių ir judėtume kartu. SEOneta, o tiksliau Justinas, su kuriuo bendraujame visais SEO klausimais padeda suprasti kas vyksta, koks progresas buvo padarytas, bei kokia kryptimi turėtume judėti toliau. Labai džiaugiamės bendradarbiavimu ir pasiektais rezultatais. SEOneta - tikri savo srities profesionalai!

— Greta Bimbaitė UAB "Baltijos Realizacijos Centras"

Paskelbta prieš 8 mėnesius

Norameda

Bendradarbiaujame su Seoneta jau nuo 2015 metų, - tik jų svaraus indėlio dėka mūsų e-parduotuvė www.GudrucioVaistine.lt pasiekė puikių rezultatų, kurie ir toliau nuolat auga. Esu labai patenkintas puikiu ir konkrečiu bendravimu, labai profesionaliomis ir išsamiomis nuveiktų darbų apžvalgomis, komentarais, galimybe visada gauti aiškų atsakymą į rūpimus klausimus, pasikonsultuoti bei aptarti ateities planus.

Išplėtėme mūsų bendradarbiavimą ir į kitas rinkas, - Latvijoje Seoneta rūpinasi Gudručio Vaistinės Latviškos versijos www.gudrinieku-aptieka.lv pozicionavimu – čia labai greitai pasiekėme puikių rezultatų kurie greitai realizavosi pardavimuose prilygstančiuose Gudručio Vaistinės pardavimams Lietuvoje. Neįsivaizduoju tolesnio mūsų augimo be tokio puikaus partnerio kaip Seoneta – galiu nuoširdžiai bet kam rekomenduoti

— Arvydas Norvaišas UAB „Norameda“

Paskelbta prieš 1 metus

Vision Express

Tai vieni iš partnerių, kuriuos ramia širdimi rekomenduočiau visiems, ieškantiems SEO specialistų pagalbos. Profesionalumas, lankstumas ir greita reakcija, argumentuoti pasiūlymai, laiku padaryti darbai - geriausias Seonetos komandos apibūdinimas. Bet man labiausiai imponuoja tai, kad sudėtingoje pandemijos sukeltoje situacijoje Seonetos komanda pasirodė kaip tikri PARTNERIAI - supratingi, kantrūs ir padedantys. Tikrai ne visi taip elgiasi šiais laikais, todėl vertinu mūsų bendradarbiavimą, kuris, tikiuosi, truks dar ne vienerius metus.

— Aušra Radzevičienė UAB "Vision Express"

Paskelbta prieš 1 metus