SEO paslaugos - kas tai yra?

SEO paslaugos yra internetinio tinklapio optimizavimo paieškos sistemoms paslaugos, teikiamos įmonės arba laisvai samdomų specialistų, kurios padeda Jūsų verslui pasiekti daugiau matomumo ir pajamų iš tokių paieškos sistemų kaip Google. Įprastai SEO planai sudaryti iš vidinio ir išorinio SEO bei techninės internetinio tinklapio optimizacijos.

Kodėl Jūsų verslui yra reikalingos SEO paslaugos?

Šiuolaikinio ir modernaus verslo sėkmė priklauso nuo jo žinomumo internetinėje erdvėje. Jeigu nesate matomas internete – praktiškai nesate matomas iš viso. Vienas pagrindinių kanalų matomumui pasiekti yra paieškos sistemos: Google, Yahoo, Bing ir kitos.

Per paieškos sistemas generuojama maždaug 93% viso interneto srauto. Jūsų verslo matomumas populiariausiose paieškos sistemose yra neatsiejama verslo sėkmės dalis. Šiek tiek statistikos:

 • Google paieškos sistema kasdien apdoroja daugiau nei 8,5 milijardo paieškų (99 000 paieškos užklausų per sekundę).
 • Kasmet Google paieškos sistemoje atliekama daugiau nei 2 trilijonai paieškų.
 • 75% vartotojų pasilieka pirmame paieškos puslapyje.
 • Paieškos iš mobiliųjų telefonų sudaro apie 61% visų Google paieškų.
 • Google užima 83% paieškos sistemų rinkos ir yra vienareikšmiškas lyderis. (statista.com)

 • 51% apklaustų pirkėjų teigia, kad naudojasi Google, norėdami ištirti pirkinį, kurį planuoja pirkti internetu. (thinkwithgoogle.com)

 • 7 iš 10 paieškų susijusių su maistu yra atliekamos per mobiliuosius telefonus.
 • 33% Google paieškų per mobiliuosius telefonus yra susijusios su konkrečia vietove.
 • Vidutinis Google paieškos rezultatų paspaudimo rodiklis pirmoje pozicijoje yra apie 40%, 2 pozicijoje - 19%. (firstpagesage.com)

 • Kasmet paieškų, vykdomų per Google, išauga 10%.

Atsižvelgdami į šiuos statistinius duomenis galime drąsiai teigti - SEO paslaugos yra realiai veikiantis metodas tapti matomu paieškos sistemose, o tuo pačiu ir internetinėje erdvėje. SEO paslaugas siūlome ir teikiame jau daugiau kaip 13 metų, todėl mūsų SEO komandos patirtis kalba pati už save.

Pradėti projektą

seo-for-business

Padeda jūsų svetainei tapti matomai ir žinomai

Internete svetainė yra Jūsų vizitinė kortelė. Jeigu jos nematys Jūsų tikslinė auditorija, apie Jus niekas nežinos. SEO paslaugos leidžia tinklapį parodyti pačiam tikslingiausiam Jūsų klientui. Tampate matomi per raktinių žodžių pozicijas, Jūsų tinklapio kokybė ir autoritetas kyla, yra išryškinamos stipriosios veiklos pusės ir išgryninama strategija.

Svetainės SEO formuoja ne tik autoritetą, bet ir paties prekės ženklo patikimumą internetinėje erdvėje

Optimizuojant tinklapį kyla jo kokybė. O geriausias būdas parodyti kokybišką tinklapį yra jam tapti matomu Google paieškoje.

Geras SEO optimizavimas = Geresnė svetainės vartotojo patirtis (angl. User experience)

Didelė SEO proceso dalis yra tinklapio kokybės gerinimas. Šio proceso metu yra skiriama daug dėmesio vartotojui atėjusiam į Jūsų tinklapį. Įvairiais sprendimais yra gerinama jo patirtis svetainėje, kad kelias iki pardavimo būtų patogus ir greitas.

SEO strategija formuoja vartotojo pirkimo ciklą

Matoma svetainė yra puiki vieta analizuoti, kaip vartotojas elgiasi pirkimo ciklo metu. Iš gautų duomenų, galima daryti išvadas ir pritaikyti sprendimus tinklapyje, kurie įtakotų pirkimo ciklą. SEO optimizavimo dėka tinklapis, matomas paieškoje pagal aktualius raktinius žodžius, tampa puikia aplinka analizėms ir eksperimentams su potencialių vartotojų pirkimo ciklais, kuriuos pritaikius klientas gali būti nukreiptas į jo pirkimo įpročius atitinkantį turinį.

SEO optimizacija – veikia

 • • SEO pozicijos leidžia svetainei būti matomai 24/7. Kol Jūs miegate tinklapis dirba už Jus.
 • • Pagal 2019 metų tyrimus – organiniai (SERP) rezultatai sulaukia 90% daugiau paspaudimų nei mokama Google Ads reklama.
 • • Formuojamas kokybiškas ir besikonvertuojantis (PERKANTIS) svetainės srautas, kuris yra labai svarbus.
 • • SEO optimizacija yra ilgalaikis sprendimas – kai pasiekiate aukštas pozicijas Google paieškos rezultatuose yra mažai tikimybės, kad greitu periodu jos pablogės. Vienintelės priežastys dėl kurių keičiasi pozicijos yra konkurencija ir Google algoritmo pasikeitimai.
 • • Svetainės optimizavimas paieškos sistemoms įtakoja prekės ar paslaugos pardavimus fizinėse parduotuvėse – prieš aplankant Jūsų parduotuvę, vartotojai aplanko Jūsų svetainę.
 • • Nors pats SEO terminas apibūdinamas kaip svetainių optimizacija paieškos varikliams - lietuviai 98% atvejų tam naudoja Google variklį.

Sinergija su mokama reklama

SEO optimizacijos ir mokamos reklamos kampanijos, tokios kaip Google Ads, puikiai veikia kartu. Google Ads suteikia galimybę tinklapį atvaizduoti mokamos paieškos viršuje, o vykdant SEO darbus tinklapis reitinguojasi organiniuose rezultatuose (po mokamos reklamos rezultatais). Atlikus procesus teisingai, tiek mokami tiek organiniai rezultatai atvaizduojami paieškos sistemos puslapio viršuje, taip didindami jūsų prekės ženklo patikimumą. Profesionalūs SEO specialistai ateina į pagalbą norint maksimaliai padidinti savo PPC kampanijas – pavyzdžiui, aukštą reitingą turintis puslapis paieškoje gali veikti geriau, jei jį naudosite kaip PPC reklamos dalį, ypač jei raktinio žodžio mokestis už paspaudimą yra mažas.

Norite sužinoti kiek kainuoja SEO paslaugos? Susisiekite su mumis

Kokia yra SEO paslaugos kaina?

SEO srityje paslaugos kaina priklauso nuo projekto dydžio ar apimties. Esame numatę tris standartinius SEO planus, bet įprastai tinkamiausią Jums parenkame po detalių tinklapio ir konkurencinės aplinkos analizių. SEO kaina yra sudaryta iš vienkartinių vidinio SEO darbų (pradinė kampanijos investicija) ir mėnesinių išorinės optimizacijos darbų (laipsniškas mėnesinis optimizavimas). Atlikus vienkartinius darbus ir sutvarkius tinklapį pagal Google gaires vykdomas mėnesinis išorinis optimizavimas, kuris leidžia projektui toliau auginti srautą ir pardavimus iš Google paieškos, stebėti konkurencinę aplinką ir greitai reaguoti į Google algoritmo pakeitimus. SEO kainą paprastai nustatome įvertinę keturis aspektus: raktažodžiai, turinys, konkurencinė aplinka, išorinis SEO. Jei norite gauti mūsų teikiamos SEO paslaugos kainą Jūsų projektui spauskite čia

Kas sudaro SEO paslaugas - nuo pažinties iki veiksmų

Pažintis

Kaip ir kasdieniniame bendravime – viskas prasideda nuo pažinties. Prieš pradėdami darbus susipažįstame su Jumis ir Jūsų verslu. Išsiaiškiname verslo specifiką, analizuojame Jums pelningiausius produktus ar paslaugas, aptariame ir įsivertiname Jūsų norimą pasiekti rezultatą.

Rinkos ir konkurentų analizė

Kiekviena rinka turi savo specifiką. Tačiau rinkos specifika internetinėje erdvėje dažnai skiriasi nuo fizinės konkurencinės aplinkos. Taip pat skiriasi ir pati konkurencija internetinėje erdvėje. Gavus informaciją apie konkurencinę aplinką, atliekant SEO analizę paieškoje: nustatome Jūsų konkurentus, konkurentų vykdomas SEO taktikas bei išsiaiškiname Jūsų paslaugų paieškomumo tendencijas.

Pagal konkurencinę aplinką ir Jūsų prioritetus atliekame raktažodžių analizę. Gautas raktinių žodžių sąrašas naudojamas optimizacijos procese - vidiniams ir išoriniams SEO veiksmams įgyvendinti.

Vidinės SEO paslaugos

Sėkmingas SEO procesas pradedamas nuo tinklapio vidaus. Kiekvienas sėkmingai besireitinguojantis tinklapis Google ar kitoje paieškos sistemoje yra tvarkingas iš vidaus. Tam, kad identifikuotume pagrindines problemines tinklapio vietas atliekame SEO auditą. Jo tikslas yra nuodugniai išanalizuoti technines svetainės SEO klaidas ir pateikti aiškias instrukcijas kaip jas ištaisyti.

Kai tinklapio higienos procesai yra įgyvendinti - audituojame turinį. Tinklalapiai yra skirtingi. Vieni jų gali būti reprezentacinės svetainės, kurių pagrindinis turinys yra tekstas ir paveikslėliai, kiti - elektroninės parduotuvės, kurių pagrindinis turinys yra produktai. Atsižvelgdami į tinklalapio tipą atliekame konkurencines analizes, kurios mums leidžia suprasti, kokius veiksmus turime atlikti SEO paslaugų teikimo procese, kad būtume pranašesni už konkurentus. Vienu atveju tai gali būti tekstinės informacijos papildymas, kitais - produktų ar produktų kategorijų tobulinimas įvairiais aspektais. Tačiau visais atvejais turinys atlieka svarbų vaidmenį SEO optimizacijos procese atliekant vidinį SEO.

Nemažiau svarbi proceso dalis yra tinklapio architektūra arba vidinių nuorodų struktūra. Atlikus vidines tinklalapio ir konkurentų analizes, galime nustatyti problemines tinklalapio architektūros vietas ir sudaryti teisingą vidinių nuorodų struktūrą. Tvarkinga nuorodų struktūra leidžia Google paieškos robotams lengvai ir greitai skenuoti tinklalapį, suprasti nuorodų svarbą struktūros hierarchijoje.

Nepamirštame ir vartotojo, kuris atlieka tam tikrus veiksmus Jūsų tinklapyje. Organiniam srautui kylant galime stebėti kokybinius srauto rodiklius. Jeigu pastebime trumpus apsilankymo laikus arba greitus išėjimus iš puslapio - tinklapiui yra būtini UX (vartotojo patirties gerinimo) sprendimai. Turėdami ilgametę patirtį ir pasitelkę A/B testavimą pateikiame rekomendacijas, kaip reikia pagerinti vartotojo patirtį tinklapyje.

Išorinės SEO paslaugos

Kai tinklapis pilnai paruoštas iš vidaus pereiname prie išorinių veiksmų. Viena svarbiausių priemonių sudarančių SEO strategiją yra išorinės nuorodos - nuorodos į jūsų svetainę, kurias galima rasti kituose tinklapiuose. Išorinės nuorodos formuoja jūsų tinklalapio puslapių autoritetą. Labai svarbu, kad išorinio SEO paslaugų proceso metu kuriamos nuorodos būtų kokybiškos.

Išorinės, arba kitaip vadinamos atgalinės nuorodos, yra lyg balsai už jūsų svetainės puslapius. Kuo daugiau kokybiškų balsų surenkame, tuo didesnė tikimybė būti surastiems Google paieškos aukščiausiose pozicijose. Kokybiškos atgalinės nuorodos vis dar yra vienas iš svarbiausių išorinio SEO veiksnių.

Atgalinių nuorodų tinklai dažniausiai yra plečiami pagal projekto poreikį, tačiau atsitinka ir taip, kad dėl SEO paslaugų kurios atliktos nekokybiškai arba kenkėjiškų veiksmų tinklapis gauna algoritminę nuobaudą. Tokiu atveju turi būti atliktas atgalinių nuorodų tinklo valymas pašalinant nekokybiškas ir kenkėjiškas nuorodas.

Vykdant išorinį SEO neapsiribojame tik atgalinėmis nuorodomis. Vis didesnę svarbą įgaunantis faktorius yra Google Business paskyra. Tai yra Google produktas vartotojams leidžiantis atrasti Jūs žemėlapių paieškoje. Optimizuota Google verslo paskyra ieškantiems suteikia galimybę skambinti ar gauti navigacijos koordinates tiesiai iš Google paieškos, taip suteikiant vartotojui maksimaliai greitai įvykdyti konversiją.

Kodėl verta patikėti Jūsų svetainės optimizavimo darbus SEO specialistams?

Šiai dienai internete galima rasti daugybę informacijos, vaizdo įrašų su pamokomis ir patarimais, jog gali kilti mintis, kam pirkti paslaugas, jei tai galima susitvarkyti pačiam. Tačiau tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti, štai keletas priežasčių kodėl verta rinktis mus.

SEO rezultatams įtaką daro daugybė skirtingų veiksnių, kokie optimizavimo veiksmai veikia vienai svetainei, nebūtinai veiks kitai. Todėl čia labai svarbi praktika ir turėjimas patirties SEO srityje, be kurios jums bus itin sunku nustatyti kas būtent svarbiausia jūsų puslapiui. SEO įmonės dirba su daug skirtingų projektų, tad geba analizuoti ir suprasti, kas ir kada yra svarbu ir kokių veiksmų reikia imtis.

SEO optimizavimo procesas nėra paprastas, jis nuolatos keičiasi ir tobulėja, tad svarbu neatsilikti, nuolat mokytis ir žengti koja kojon su naujausiais pakeitimais. Tai atima labai daug laiko ir pastangų, tad daug paprasčiau būtų pasirinkti įmonę, kurioje dirbantis SEO specialistas ne tik padės jūsų svetainei kilti, bet ir nedarys klaidų, kurias galite padaryti tvarkydamiesi patys ir neturėdami pakankamai kompetencijos, o suklydę galite svetainę pastatyti į dar prastesnę padėtį nei buvo prieš tai. Tuomet SEO paslaugų teikimą vistiek reikės patikėti profesionalams.

Dirbdami su SEO įmone sužinosite daugiau apie savo svetainę, tai kas jai yra svarbu, apie ką anksčiau net nebuvote pagalvoję, įvairias optimizavimo galimybes, naujienas ir tendencijas.

Kokybiškam SEO būtinos įvairios papildomos įrankių ir ataskaitų programos. Dauguma jų turi daug funkcijų ir parametrų, tad naudojimasis yra sudėtingas, taip pat didžioji dalis programų yra mokamos. Tad investuoti į SEO įrankius pačiam gali būti brangu, o ir teisingai naudotis jais gali pritrūkti žinių apie SEO optimizaciją. Įmonėje dirbantys specialistai ar tiesiog SEO profesionalas mokės sklandžiai naudotis ir pateikti svarbiausius reikalingus duomenis.

Kaip pamatuoti SEO paslaugų naudą?

Kaip ir dauguma skaitmeninės rinkodaros priemonių, SEO dalis yra išmatuojama. Profesionalios SEO paslaugos visuomet:

Iškels Jūsų svetainę į kuo aukštesnes Google pozicijas pagal aktualius raktinius žodžius;

Tampate labiau matomi lyginant su Jūsų konkurentais;

Svetainės matomumas – tinklapis dėl geresnio indeksavimo tampa matomas pagal daug susijusių raktinių žodžių, ne tik pagal SEO strategijoje numatytus raktinius žodžius;

Srautas padidėja ne tik iš organinės paieškos. SEO dėka optimizuojant tinklapį paieškos sistemoms ilgainiui yra matomas ir srauto kilimas iš kitų kanalų, kaip pavyzdžiui, Direct, dėl augančio Jūsų prekės ženklo žinomumo;

Didelė investicijų grąža - SEO paslaugų kaina visada atsiperka. Laikui bėgant Jūsų tinklapio rodikliai auga (nauda iš SEO), o investicija į SEO yra tokia pati arba netgi mažesnė.

demo

Trumpai ir aiškiai apie mūsų SEO paslaugas

SEO paslaugos - kas tai?

SEO paslaugos yra internetinio tinklapio optimizavimo paieškos sistemoms procesas, siekiant pagerinti matomumą paieškos sistemose, tokiose kaip Google, tokiu būdu padedant verslui pasiekti didesnį lankomumą ir pajamas.

Kokia SEO paslaugų nauda?

SEO paslaugų nauda yra didesnis verslo matomumas internete, geriau pateikiamas ir kokybiškas turinys bei geresnė vartotojo patirtis, dėl ko didėja pardavimai ir įmonės autoritetas rinkoje.

Kodėl SEO paslaugas geriau patikėti SEO specialistams?

SEO atlikti geriau patikėti specialistams, nes SEO profesionalai turi daugiau patirties, išteklių ir žinių, kurie leidžia užtikrinti efektyvų ir tikslingą tinklapio optimizavimą paieškos sistemoms.

Klientų atsiliepimai

Elpako

Seoneta padėjo mūsų el. pasirašymo produktui “Elpako” tapti matomu internete.
Gavome idėjas ir rekomendacijas mūsų paslaugos puslapio struktūrai, turiniui. Taip pat ir nuolatinę pagalbą jas įgyvendinant.
Dirbant visi mūsų klausimai SEO tema buvo atsakyti.

— Žygimantas Elpako

Paskelbta prieš 2 savaites

Baltic Travel Service

Džiaugiamės, jog turime partnerius, kuriais pasitikime ir kurie efektyviai pasiekia užsibrėžtų tikslų. Puikūs rezultatai kuria pasitikėjimą ir užtikrina ilgalaikį bendradarbiavimą.

Esame patenkinti aiškia komunikacija, teikiamomis SEO paslaugomis ir gebėjimu prisitaikyti prie poreikių dirbant su prekės ženklais BTS.LT, Aviabilietai.lt ir kt.

— Laurynas Keršys Baltic Travel Service, UAB

Paskelbta prieš 6 mėnesius

BRC

Rinkdamiesi SEO paslaugų teikėją bendravome su skirtingomis agentūromis. Svarbiausia buvo atrasti partnerį, kuris sugebėtu aiškiai paaiškinti problemas bei padėtų nusibrėžti tikslus link kurių ir judėtume kartu. SEOneta, o tiksliau Justinas, su kuriuo bendraujame visais SEO klausimais padeda suprasti kas vyksta, koks progresas buvo padarytas, bei kokia kryptimi turėtume judėti toliau. Labai džiaugiamės bendradarbiavimu ir pasiektais rezultatais. SEOneta - tikri savo srities profesionalai!

— Greta Bimbaitė UAB "Baltijos Realizacijos Centras"

Paskelbta prieš 8 mėnesius

Norameda

Bendradarbiaujame su Seoneta jau nuo 2015 metų, - tik jų svaraus indėlio dėka mūsų e-parduotuvė www.GudrucioVaistine.lt pasiekė puikių rezultatų, kurie ir toliau nuolat auga. Esu labai patenkintas puikiu ir konkrečiu bendravimu, labai profesionaliomis ir išsamiomis nuveiktų darbų apžvalgomis, komentarais, galimybe visada gauti aiškų atsakymą į rūpimus klausimus, pasikonsultuoti bei aptarti ateities planus.

Išplėtėme mūsų bendradarbiavimą ir į kitas rinkas, - Latvijoje Seoneta rūpinasi Gudručio Vaistinės Latviškos versijos www.gudrinieku-aptieka.lv pozicionavimu – čia labai greitai pasiekėme puikių rezultatų kurie greitai realizavosi pardavimuose prilygstančiuose Gudručio Vaistinės pardavimams Lietuvoje. Neįsivaizduoju tolesnio mūsų augimo be tokio puikaus partnerio kaip Seoneta – galiu nuoširdžiai bet kam rekomenduoti

— Arvydas Norvaišas UAB „Norameda“

Paskelbta prieš 1 metus

Vision Express

Tai vieni iš partnerių, kuriuos ramia širdimi rekomenduočiau visiems, ieškantiems SEO specialistų pagalbos. Profesionalumas, lankstumas ir greita reakcija, argumentuoti pasiūlymai, laiku padaryti darbai - geriausias Seonetos komandos apibūdinimas. Bet man labiausiai imponuoja tai, kad sudėtingoje pandemijos sukeltoje situacijoje Seonetos komanda pasirodė kaip tikri PARTNERIAI - supratingi, kantrūs ir padedantys. Tikrai ne visi taip elgiasi šiais laikais, todėl vertinu mūsų bendradarbiavimą, kuris, tikiuosi, truks dar ne vienerius metus.

— Aušra Radzevičienė UAB "Vision Express"

Paskelbta prieš 1 metus