Svetainės turinio tekstų kūrimas su AI (su dirbtinio intelekto pagalba)

Turinys yra viskas, kas yra svetainėje - nuo tekstų iki vaizdų ir vaizdo įrašų. Kokybiškas turinys yra vienas iš pagrindinių faktorių, norint pagerinti savo svetainės SEO ir apskritai sėkmę internete. Jei jūsų puslapio turinys yra unikalus, informatyvus ir vertingas, tai padidins jūsų svetainės matomumą bei lankytojų skaičių ir padės siekti geresnių verslo rezultatų.

Mūsų siūloma išskirtinė kokybiško turinio kūrimo su dirbtiniu intelektu SEO paslauga padės jums pasiekti aukščiausius rezultatus internetinėse paieškų sistemose, o turinio kūrimo procesą pavers vienu malonumu. Naudodami pažangiausias dirbtinio intelekto turinio programas, sukursime naudingą, unikalų turinį jūsų svetainei, kuris atitiks ne tik SEO taisykles ir bus palankus Google algoritmams, bet ir bus tikrai naudingas vartotojui, t.y. Jūsų svetainės lankytojui. 

Dirbtinis intelektas ir kokybiškas turinys

Dirbtinis intelektas (angl. Artificial intelligence (AI)) yra kompiuterių sistema, kuri geba atlikti užduotis, reikalaujančias panašios į žmogaus intelektualinės veiklos, tokios kaip supratimo, mąstymo, sprendimų priėmimo, kalbos ir pan. Tokios sistemos programuojamos tam, kad analizuotų duomenis, mokytųsi iš jų ir įgytų gebėjimų, kurie padėtų spręsti įvairias problemas.

Svarbi dirbtinio intelekto (DI) dalis kuri leidžia kompiuteriams atpažinti, suprasti, vertinti ir netgi generuoti žmonių kalbą yra vadinama NLP. NLP yra sutrumpinimas iš anglų kalbos termino "Natural Language Processing", kuris lietuviškai vadinamas natūralios kalbos apdorojimu. Tai yra kompiuterių mokslų sritis, kurioje dirbama su žmogaus kalba, siekiant suprasti, analizuoti, generuoti ir manipuliuoti natūralia kalba. Tai labai reikšminga technologija, kuri gali būti naudojama daugelyje sričių, tokių kaip paieškos sistemos, dirbtinių asistentų technologija, vertimo programos ir daugelis kitų.

Kitas svarbus terminas - LLM ( angl. "Large Language Model"), lietuviškai vadinamas "didelio masto kalbos modeliu", yra dirbtinio intelekto (DI) tipas, kuris buvo apmokytas suprasti ir generuoti tekstą remdamasis milijonais pavyzdžių. Tokio modelio pavyzdys yra OpenAI sukurti GPT-3 ir GPT-4 ar Google inžinierių sukurtas - BERT kalbos modelis. Šie modeliai yra apmokyti suprasti kalbos struktūrą, semantiką ir kitus kalbos aspektus, leidžiantys jiems generuoti tekstą, kuris atrodo, lyg jį būtų sukūręs žmogus. Dideli kalbos modeliai gali būti naudojami įvairiuose kontekstuose, įskaitant automatinį teksto generavimą, duomenų analizę, vertimą, paiešką ir daugelį kitų užduočių.

Neatsitiktinai ši technologija skverbiasi ir į SEO pasaulį ir jau tampa svarbia jo dalimi. Be labai įvairių panaudojimo galimybių – nuo kodo rašymo ar svetainės kūrimo iki karščiausių temų jūsų blog'ui pasiūlymo - AI dabar gali analizuoti, vertinti ir interpretuoti žmogaus parašytus tekstus bei sukurti naują turinį, o panaudojant tinkamus įrankius bei užduodant tikslias užduotis bei komandas (angl. prompt) – turinį, kuris yra vertingas ir atitinka naujausias paieškų sistemų gaires bei taisykles. 

Tikriausiai ne kartą matėte ar bandėte patys pokalbių roboto, pavyzdžiui, ChatGPT paklausti klausimo, pradėti pokalbį, paprašyti parašyti tekstą specifine tema ar sukurti kokį ketureilį. Šis įrankis tai padaro per kelias sekundes. Dirbtinio intelekto rašytojui atlikti šią užduotį vieni juokai - šimtai ar net tūkstančiai žodžių akimirksniu, beveik automatiškai. Tačiau, ar tikrai roboto parašytą tekstą galite tiesiog perkelti į svetainę? Ar šis rašytojo įrankis sukuria geriausią turinį?

Dirbtinio intelekto rašytojas (AI teksto generatorius) neabejotinai gali padėti sukurti įvairų tekstų. Tačiau tokie sukurti tekstai gali turėti kokybinių trūkumų, priklauso kiek pažengusi programinė įranga, bet dažniausiai pasitaikantys - plagiavimas, netikslus turinys, neaiški sakinių struktūra, turinys, neatitinkantis Google naudojimo standartų, tokių kaip pvz. E.E.A.T gairės ar neįgyvendinantys NLP technikų, kuriomis vadovaujasi Google, bandydama interneto ieškotojams parodyti jų užklausą labiausiai atitinkantį atsakymą į jų užklausą. Šiuos trūkumus galima pašalinti kombinuojant įvairias AI programines įrangas, profesionaliai užduodant komandas ir turint specifinių žinių bei praktikos. 

Kokie tekstai gali būti kuriami su dirbtiniu intelektu?

Tikriausiai nėra tokio turinio, kurio negalėtų padėti sukurti AI. Dirbtinio intelekto pagalba gali būti kuriamas įvairus turinio tekstas, skirtas svetainei:

·      Prekių ar paslaugų kategorijų aprašymai;

·      Prekių ir paslaugų aprašymai;

·      Patarimų skilties tekstų kūrimas;

·      Techninių SEO tekstų kūrimas puslapiams (meta title, meta description, antraštės);

·      Įvaizdžio turinys (pvz., Apie mus, Įmonės istorija, vizija, misija ir t.t.);

·      Naujienų straipsniai ir panašiai.

Kaip veikia turinio kūrimas su dirbtiniu intelektu?

Turinio kūrimo procesas su dirbtiniu intelektu prasideda nuo turinio temos pasirinkimo. Mes naudojame pažangias programas ir užklausų pagalba nagrinėjame karščiausias temas, kad galėtume gerai pasirinkti aktualią temą ir pagrindinius raktinius žodžius, kurie padės pagerinti jūsų SEO rezultatus.

Toliau mes naudojame dirbtinį intelektą, kad galėtume sukurti unikalų turinį, kuris atitinka jūsų svetainės poreikius ir tikslus. Mes atsižvelgiame į raktines frazes ir vartotojų paieškos tikslus (angl. search intent), kad galėtume sukurti turinį, kuris būtų naudingas jūsų lankytojams ir atitiktų jų poreikius.

Mes taip pat analizuojame jūsų konkurentų turinį, kad galėtume suprasti, kaip galime sukurti dar geriau optimizuotą ir vertingesnį turinį. Galbūt galime geriau ir išsamiau atsakyti į klausimus? Galbūt mūsų teksto struktūra gali būti geresnė? Turėdami visą šią informaciją kartu su AI pagalba galime sukurti ypatingai kokybiškai parašytus tekstus svetainėms.

Galiausiai, sukurtas turinys yra tikrinamas ir vertinamas kaip atitinka svarbiausias paieškos sistemų algoritmų gaires, ar vartotojui lengvai skaitomas ir pan. 

Kurdami kokybišką turinį naudojame pažangią programinę įrangą, ir naujausius kalbos modelius tokius kaip GPT-4, GPT-3.5 it kitus.

Kodėl turinio kūrimas su dirbtiniu intelektu yra naudingas?

Profesionalus turinio kūrimas su dirbtiniu intelektu yra naudingas, nes leidžia kurti unikalų ir vertingą turinį, kuris neliks nepastebėtas paieškos sistemų robotų ir atitinkamai įvertintas SERP (liet. paieškos sistemų rezultatų puslapis; angl. Search Engine Result Page) reitinge. Be to, tai taupo laiką ir resursus, nes didelis kiekis turinio gali būti sukurtas greitai ir efektyviai. Dar daugiau, dirbtinis intelektas yra puikus įrankis analizuoti karščiausias rinkos naujienas ir generuoti idėjas - nuo straipsnių temų ir pavadinimų iki jų struktūros ir pilnų tekstų. 

Turinys yra ne tik kuriamas, bet ir tikrinamas, kaip atitinka svarbiausias Google turinio taisykles. Pagal poreikį - taisomas ir tik tada atiduodamas klientui ar, pagal susitarimą, patalpiname patys. Kartu pateikiamos rekomendacijos meta duomenims, antraštėms, URL struktūrai, ir kita informacija, padėsianti optimizuoti turinį. 

Šiuo metu siūlome šias aukštos kokybės turinio kūrimo paslaugas:

1. Tekstai su AI - priklausomai nuo turinio paskirties, išanalizavę konkurentų puslapiuose esančius tekstus, pateikiamas pilnas tekstas kategorijų, prekių ar paslaugų, blogo, patarimų ar straipsnio puslapiui. Kartu pateikiamos rekomendacijos struktūriniams žymėjimas, meta duomenims, URL struktūrai.  

2. Gairės tekstų rašymui  - išanalizavus paieškos reitinguose pirmaujančias svetaines pagal atitinkamus raktinius žodžius ir jų tekstus, pateikiamos rekomendacijos teksto kiekiui, pagrindiniams raktiniams žodžiams, papildomiems raktiniams žodžiams, frazėms, struktūrai, antraštėms, pavadinimui, meta duomenims ir pan. 

3. Gairės tekstų papildymams - išanalizavus paieškos reitinguose pirmaujančias svetaines pagal atitinkamus raktinius žodžius,  jų bei jūsų tekstus, pateikiamos rekomendacijos teksto kiekiui, papildomiems raktiniams žodžiams, frazėms, papildomų temų antraštėms, jei reikia - pavadinimų, meta duomenų korekcijoms. 

Kiek kainuoja turinio kūrimas su dirbtiniu intelektu?

Kainos svyruoja priklausomai nuo turinio apimties ir sudėtingumo. Individualiai pasiūlysime kainą kiekvienam klientui, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir biudžetą.

Kokybiško turinio kūrimas su dirbtiniu intelektu sutaupys jūsų laiko ir resursų, bei padės jums pasiekti aukščiausius rezultatus paieškų sistemų rezultatų puslapiuose. Jei ieškote, kas tokią paslaugą siūlo ir gali atlikti laiku - susisiekite!

Klientų atsiliepimai

Elpako

Seoneta padėjo mūsų el. pasirašymo produktui “Elpako” tapti matomu internete.
Gavome idėjas ir rekomendacijas mūsų paslaugos puslapio struktūrai, turiniui. Taip pat ir nuolatinę pagalbą jas įgyvendinant.
Dirbant visi mūsų klausimai SEO tema buvo atsakyti.

— Žygimantas Elpako

Paskelbta prieš 2 savaites

Baltic Travel Service

Džiaugiamės, jog turime partnerius, kuriais pasitikime ir kurie efektyviai pasiekia užsibrėžtų tikslų. Puikūs rezultatai kuria pasitikėjimą ir užtikrina ilgalaikį bendradarbiavimą.

Esame patenkinti aiškia komunikacija, teikiamomis SEO paslaugomis ir gebėjimu prisitaikyti prie poreikių dirbant su prekės ženklais BTS.LT, Aviabilietai.lt ir kt.

— Laurynas Keršys Baltic Travel Service, UAB

Paskelbta prieš 6 mėnesius

BRC

Rinkdamiesi SEO paslaugų teikėją bendravome su skirtingomis agentūromis. Svarbiausia buvo atrasti partnerį, kuris sugebėtu aiškiai paaiškinti problemas bei padėtų nusibrėžti tikslus link kurių ir judėtume kartu. SEOneta, o tiksliau Justinas, su kuriuo bendraujame visais SEO klausimais padeda suprasti kas vyksta, koks progresas buvo padarytas, bei kokia kryptimi turėtume judėti toliau. Labai džiaugiamės bendradarbiavimu ir pasiektais rezultatais. SEOneta - tikri savo srities profesionalai!

— Greta Bimbaitė UAB "Baltijos Realizacijos Centras"

Paskelbta prieš 8 mėnesius

Norameda

Bendradarbiaujame su Seoneta jau nuo 2015 metų, - tik jų svaraus indėlio dėka mūsų e-parduotuvė www.GudrucioVaistine.lt pasiekė puikių rezultatų, kurie ir toliau nuolat auga. Esu labai patenkintas puikiu ir konkrečiu bendravimu, labai profesionaliomis ir išsamiomis nuveiktų darbų apžvalgomis, komentarais, galimybe visada gauti aiškų atsakymą į rūpimus klausimus, pasikonsultuoti bei aptarti ateities planus.

Išplėtėme mūsų bendradarbiavimą ir į kitas rinkas, - Latvijoje Seoneta rūpinasi Gudručio Vaistinės Latviškos versijos www.gudrinieku-aptieka.lv pozicionavimu – čia labai greitai pasiekėme puikių rezultatų kurie greitai realizavosi pardavimuose prilygstančiuose Gudručio Vaistinės pardavimams Lietuvoje. Neįsivaizduoju tolesnio mūsų augimo be tokio puikaus partnerio kaip Seoneta – galiu nuoširdžiai bet kam rekomenduoti

— Arvydas Norvaišas UAB „Norameda“

Paskelbta prieš 1 metus

Vision Express

Tai vieni iš partnerių, kuriuos ramia širdimi rekomenduočiau visiems, ieškantiems SEO specialistų pagalbos. Profesionalumas, lankstumas ir greita reakcija, argumentuoti pasiūlymai, laiku padaryti darbai - geriausias Seonetos komandos apibūdinimas. Bet man labiausiai imponuoja tai, kad sudėtingoje pandemijos sukeltoje situacijoje Seonetos komanda pasirodė kaip tikri PARTNERIAI - supratingi, kantrūs ir padedantys. Tikrai ne visi taip elgiasi šiais laikais, todėl vertinu mūsų bendradarbiavimą, kuris, tikiuosi, truks dar ne vienerius metus.

— Aušra Radzevičienė UAB "Vision Express"

Paskelbta prieš 1 metus