Seo kaina yra individuali kiekvienam projektui, kadangi skirtingos rinkos turi skirtingus konkurencijos lygius. Suprantame, kad visi verslai planuoja savo rinkodaros ir reklamos biudžetus, todėl į SEO paslaugas reikėtų žiūrėti kaip į ilgalaikę investiciją ir nusimatyti ilgalaikį biudžetą. SEO paslaugos vykdomos mažiausiai 6 mėnesius, po kurių paprastai pasiekiamas, matomas ir jaučiamas rezultatas – tinklapis pradeda nešti grąžą.

Taigi, nuo ko priklauso SEO kaina

Konkurencijos lygio ir konkurentų taikomos SEO strategijos.

Konkurentai realioje aplinkoje ir paieškos erdvėje gali skirtis. Prieš pradėdami darbą įsivertiname konkurentų optimizacijos lygį ir jų taikomas taktikas, kad galėtume įvertinti išorinės ir vidinės optimizacijos kaštus.

Projekto apimtis

SEO kaina taip pat priklauso nuo projekto dydžio – su kiek nukreipimo puslapių ir raktinių žodžių bus dirbama. Kuo didesnis turinio kiekis, kuris bus optimizuojamas, tuo biudžetą reikėtų nusimatyti didesnį.

Turinio kūrimas

Čia klientui siūlome dvi opcijas: Visada skatiname turinį kurti patiems, nes esate savo srities specialistai ir aprašymuose galite išskirti svarbiausius aspektus apie savo teikiamas paslaugas. Mes savo ruožtu pateikiame rekomendacijas tekstui; Tekstus kuria mūsų kvalifikuoti tekstų rašytojai – šiuo atveju reikia nusimatyti papildomą biudžetą tekstams.

Išorinės nuorodos

Išorinė optimizacija beveik visuomet įtraukta į optimizacijos kaštus, kurie yra įtraukti į mėnesio optimizacijos biudžetą. Tačiau, kartais tenka taikyti netradicines ir papildomas nuorodų tinklo plėtimo taktikas, todėl gali būti numatomi ir papildomi biudžetai.

Mūsų Kainodara

Seo Auditas
nuo 600 /vienk.
 • Rinkos tyrimas
 • Svetainės auditas
 • Raktinių žodžių auditas
 • Analizė ir aptarimas
Geriausias pasirinkimas
SEO svetainei
nuo 450 /mėn
 • Nedidelės apimties svetainėms
 • Atgalinių nuorodų organizavimas
 • Svetainės vidinė optimizacija
 • Svetainės rekomendacijos
 • Analizės ir rekomendacijos
 • Raktinių žodžių monitoringas
SEO el. parduotuvei
nuo 600 /mėn
 • Vidutinės apimties el. parduotuvėms
 • Svetainės auditas
 • Struktūriniai duomenys
 • El. parduotuvės optimizavimas

Kodėl SEO paslaugos yra ilgalaikis ir tęstinis procesas?

Besikeičianti konkurencinė aplinka

Nuolat atsiranda naujų konkurentų rinkoje.

Konkurentų vykdomi veiksmai

Konkurentai „nestovi vietoje“, atnaujina tinklapius, optimizuojasi paieškoje – nuolat vyksta „kova“ dėl aukščiausių pozicijų paieškoje.

Algoritmo pasikeitimai

Vidutiniškai kas pusmetį, siekdami tobulinti savo paieškos sistemą, Google atnaujina paieškos algoritmus, kas daro įtaka paieškos rezultatams, todėl siekiant nuolatos geriausių rezultatų, SEO paslaugas reikia vykdyti nuolatos.

Atsakymai į Jūsų klausimus

Kas yra SEO?

SEO, tai optimizavimas paieškos sistemoms (angl. Search Engine Optimisation).

SEO susideda iš vidinio SEO ir išorinio SEO.

Kas yra SEO optimizacija?

SEO paslaugos tai procesas, kuris yra orientuotas į tikslinių vartotojų – potencialių pirkėjų, pritraukimą per Google paieškos sistemą, tiesiai į Jūsų tinklapį.

Kodėl mums reikia SEO?

Didžiausia tikimybė būti pastebėtiems paieškos sistemose – būti pirmame paieškos rezultatų dešimtuke. Toks ir yra SEO tikslas – iškelti pozicijas kuo aukščiau. SEO padės potencialiems klientams lengviau rasti būtent Jus.

Po kiek laiko jau matosi rezultatai?

Rezultatai paprastai pradeda matytis nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių laikotarpyje.

Kokios mano tinklapio SEO pozicijos?

Pozicijas galite patikrinti paspaudę ant nuorodos SEO pozicijų tikrinimas.

Kokie darbai įeina į SEO optimizaciją?

SEO darbai paprastai susideda iš vidinės ir išorinės optimizacijos. Vidinės optimizacijos metu pateikiame rekomendacijas programavimo pakeitimams ar korekcijoms, kuriame seo tekstus tinklapyje, optimizuojame puslapių pavadinimus, antraštes, paveikslėlių tekstus ir kt. Išorinės optimizacijos metu plečiame Jūsų svetainės atgalinių nuorodų tinklą kokybiškomis nuorodomis.

Kaip matuojami SEO rezultatai?

SEO rezultatus matuojame, srauto ir konversijų prieaugiu iš Google paieškos, raktinių žodžių iškėlimu į pirmąjį paieškos puslapį.

Kaip dažnai teikiamos SEO ataskaitos?

SEO ataskaitas teikiame kas mėnesį. Poreikiui esant darome išplėstines ataskaitas.

Klientų atsiliepimai

Baltic Travel Service

Džiaugiamės, jog turime partnerius, kuriais pasitikime ir kurie efektyviai pasiekia užsibrėžtų tikslų. Puikūs rezultatai kuria pasitikėjimą ir užtikrina ilgalaikį bendradarbiavimą.

Esame patenkinti aiškia komunikacija, teikiamomis SEO paslaugomis ir gebėjimu prisitaikyti prie poreikių dirbant su prekės ženklais BTS.LT, Aviabilietai.lt ir kt.

— Laurynas Keršys Baltic Travel Service, UAB
BRC

Rinkdamiesi SEO paslaugų teikėją bendravome su skirtingomis agentūromis. Svarbiausia buvo atrasti partnerį, kuris sugebėtu aiškiai paaiškinti problemas bei padėtų nusibrėžti tikslus link kurių ir judėtume kartu. SEOneta, o tiksliau Justinas, su kuriuo bendraujame visais SEO klausimais padeda suprasti kas vyksta, koks progresas buvo padarytas, bei kokia kryptimi turėtume judėti toliau. Labai džiaugiamės bendradarbiavimu ir pasiektais rezultatais. SEOneta - tikri savo srities profesionalai!

— Greta Bimbaitė UAB "Baltijos Realizacijos Centras"
Norameda

Bendradarbiaujame su Seoneta jau nuo 2015 metų, - tik jų svaraus indėlio dėka mūsų e-parduotuvė www.GudrucioVaistine.lt pasiekė puikių rezultatų, kurie ir toliau nuolat auga. Esu labai patenkintas puikiu ir konkrečiu bendravimu, labai profesionaliomis ir išsamiomis nuveiktų darbų apžvalgomis, komentarais, galimybe visada gauti aiškų atsakymą į rūpimus klausimus, pasikonsultuoti bei aptarti ateities planus.

Išplėtėme mūsų bendradarbiavimą ir į kitas rinkas, - Latvijoje Seoneta rūpinasi Gudručio Vaistinės Latviškos versijos www.gudrinieku-aptieka.lv pozicionavimu – čia labai greitai pasiekėme puikių rezultatų kurie greitai realizavosi pardavimuose prilygstančiuose Gudručio Vaistinės pardavimams Lietuvoje. Neįsivaizduoju tolesnio mūsų augimo be tokio puikaus partnerio kaip Seoneta – galiu nuoširdžiai bet kam rekomenduoti

— Arvydas Norvaišas UAB „Norameda“
Vision Express

Tai vieni iš partnerių, kuriuos ramia širdimi rekomenduočiau visiems, ieškantiems SEO specialistų pagalbos. Profesionalumas, lankstumas ir greita reakcija, argumentuoti pasiūlymai, laiku padaryti darbai - geriausias Seonetos komandos apibūdinimas. Bet man labiausiai imponuoja tai, kad sudėtingoje pandemijos sukeltoje situacijoje Seonetos komanda pasirodė kaip tikri PARTNERIAI - supratingi, kantrūs ir padedantys. Tikrai ne visi taip elgiasi šiais laikais, todėl vertinu mūsų bendradarbiavimą, kuris, tikiuosi, truks dar ne vienerius metus.

— Aušra Radzevičienė UAB "Vision Express"